A népszerű Solar Surf ismér fellép Debrecenben

A debreceni székhelyű Solar Surf zenekar igen közkedvelt a koncertre járók körében. Most jelent meg második lemezük.  Júniusban 2 koncertet is adnak Debrecenben.
Mivel a sikeres koncerteket maga mögött tudó zenekar énekesnője nemrégiben gyermekének adott életet, előtérbe helyezve az anyaságot, nem vállal lakóhelyüktől messze fellépéseket. "Mit tagadjam, hiányzik a színpad – mondta Dia – ezért is örülök a két felkérésnek."

SOLAR SURF KONCERTEK

2010. JÚNIUS 12. 20:00 ÓRA - DEBRECEN – SIKK MUSIC CAFE

2010. JÚLIUS 21. 18:30 ÓRA – DEBRECEN – CAMPUS FESZTIVÁL

SOLAR SURF



Solar Surf

A zenekar 2005-ben alakult Debrecenben. Az egész egy hideg novemberi éjszakán kezdődött egy bárban, Dia & Janez karmatikus találkozásával. Kb. öt perc után nyilvánvalóvá vált, hogy minden téren egy az út.

Solar Surf


Ahogy mondani szokták, Csató  János „öreg róka” a szakmában. Élte a zenészek minden napjait, amikor megismerkedett Diával, ami lavinaszerű eseményeket vont maga után. Szerelem volt első látásra, amiből házasság lett, és egyik gyermeke a zenekar. Míg János a zenét, Dia a szöveget írja, a dalok pedig saját stúdióban öntődnek végleges formába.

A zenekar felállása:

Szakál Dia - ének, szövegek
Csató János - gitár 
Laskai Tibi - dob
Szabó Zsolt - basszus 
Árvai Csaba- billentyű


-kt-

Debrecen Online - debon.hu

Szólj hozzá Debrecen fórumán